Третодивизионният Саарбрюкен хвърли още една бомба в турнира за Купата на

...

Приказката на Саарбрюкен продължава

Третодивизионният Саарбрюкен хвърли още една бомба в турнира за Купата на Германия, откакто в профил Байерн Мюнхен доскоро повече от месец.

Тази вечер скромният отбор победи елитния Айнтрахт Франкфурт с 2:0 в дуел от 1/8-финалите и продължава напред,

Домакините започнаха мощно и Кай Брюнкер вкара гол в 20-ата минута, само че попадението му не бе зачетен поради нарушаване.

Саарбрюкен въпреки всичко поведе в постоянен гол в 64-ата минута, дело на Брюкнер след пас на Амин Наифи.

Айнтрахт потегли в офанзива, само че бе осъден от Лука Кербер в 79-ата минута за 2:0..

В другия мач от шампионата, игран по същото време, Байер Леверкузен надделя Падерборн с 3:1 и си обезпечи място измежду най-хубавите 8 тима на шампионата.